جاویدو نمونه‌ “شعـار املاک” را با صدای گویندگان و صداپیشگان حرفه‌‎ای سینما و رادیو تلویزیون به صورت رایگان قرار داده است. شما می توانید این نریشن‌ها را دانلود کرده و از آن استفاده نمایید؛ همچنین اگر نریشن خاصی مد نظر دارید با ما در تماس باشید.

گوینده خوش صدا

خانه‌ی رویایی خود را از ما بخواهید.

مهدی راد

تبریک می‌گوییم، شما خانه‌ی دلخواهتان را پیدا کردید.

آرش فلامرزی

اینجا رویاها به خانه می‌رسند.

مهدی راد

برای معرفی برترین فایل املاک، منتظر تماستان هستیم.

آرش فلامرزی

خرید ایمن، فروش راحت …

آرش فلامرزی

حسِ خوبِ خانه دار شدن …

مهدی راد

بهترین فرصت خرید را با اشتیاق در اختیارتان قرار می‌دهیم.

آرش فلامرزی

رویاهای واقعی، افراد واقعی، املاک واقعی

مهدی راد

املاک خاص، برای سلیقه‌های خاص …

مهدی راد

چشم انداز کارت پستالی

آرش فلامرزی

خانه‌ی رویایی شما در انتظار شماست.

مهدی راد

فستیوال تمامیِ برندهای روز دنیا

آرش فلامرزی

فقط افراد خاص …

آرش فلامرزی

کلیک کنید یا تماس بگیرید، ما همه چیز را انجام می‌دهیم.

مهدی راد

بهترین فرعی و دیپلمات نشین منطقه …

آرش فلامرزی

خانه‌ی مناسب، محل شروع عشق، امیدها و رویاهاست.

مهدی راد

قیمت چیزیست که شما می‌پردازید، ارزش چیزیست که به دست می‌آورید.

مهدی راد

سالن میک‌آپ و رسپشن …

آرش فلامرزی

خرید از مجموعه ای بسیار خاص.

آرش فلامرزی

خرید از مجموعه‌ای بسیار خاص

آرش فلامرزی

سازه‌ای نادر در پایتخت…

آرش فلامرزی

به قیمت‌ترین آپارتمان در کشور…

آرش فلامرزی

لطفا این آگهی را با دقت بیشتری مطالعه بفرمایید.

آرش فلامرزی

تضمین بازگشت سود و اصل سرمایه توسط گروه بزرگِ ….

آرش فلامرزی

مخصوص خاص پسندان.

آرش فلامرزی

تضمین بازگشت سود و اصل سرمایه توسط گروه بزرگ املاک ما

آرش فلامرزی

مخصوص خاص پسندان

آرش فلامرزی

رزومه‌ی ما اصالت ماست.

آرش فلامرزی

هدف ما تنها فروش آپارتمان نیست.

آرش فلامرزی

اینجا آینده‌ای روشن برایتان رقم می‌زند.

آرش فلامرزی

 شعار تبلیغاتی چه تأثیری در فروش ملک شما دارد؟

در وهله اول و برای انتخاب شعار تبلیغاتی املاک و یا کارشناس فروش، باید بدانید که اهداف شما تا چه اندازه به شعاری که می‌دهید، نزدیک است.

و اینکه آیا املاک شما، خدمات متفاوت و ویژه‌ای را به مشتریان ارائه می‌کند که تأثیری رو نظرات مردم بعد از آگاهی از آنها بگذارد؟ چرا که اگر خدمات شما به مردم مشابه با دیگر آژانس‌های املاک و فروش باشد؛ نیازی به انتخاب شعار نیست.

اما اگر ایده‌ای برای منحصربه‌فرد بودن و متفاوت‌بودن، در میان دیگر مشاورین املاک دارید، شعار تبلیغاتی می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌های ممکن باشد. چرا که قصد و هدف اصلی از انتخاب شعار تبلیغاتی مشاورین املاک، مشهور و مطرح‌شدن شما بین رقبایتان است.

 

اما شعارهای تبلیغاتی چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

۱- کوتاه اما ماندگار

همه ما به‌خوبی می‌دانیم که عموماً جملات طولانی، در ذهن مردم نمی‌ماند، خصوصاً اگر یک شعار املاک باشد. پس منطقی این است که برای شعار تبلیغاتی املاک یک جمله کوتاه و ساده، راحت‌تر به ذهن و دل می‌نشیند. پس از جملات سخت و طولانی پرهیز کنید که نتیجه عکس می‌دهد.

۲-تفاوت

متفاوت‌بودن و تأکید بر وجه تمایز آژانس املاک شما، باید به‌درستی در شعار تبلیغاتی که عنوان می‌کنید، شما به چشم بیاید. چرا که عموماً شعارهایی که در این راستا گفته و تبلیغ می‌شود، اگر نگوییم در ظاهر، اما در باطن یک مفهوم دارد و این خاص بودن و  وجه تمایز می‌تواند، شعار شما را تا همیشه در ذهن و یاد مردم ماندگار کند.
باید توجه داشته باشید که این کار کاملاً باید غیرمستقیم و در لایه‌های پنهانی کلمات صورت بگیرد تا شکل غلو و فریب به خود نگیرد.

۳-آشناسازی مشتریان با خدمات خاص املاک شما

برای پیشرفت و موفقیت در این حرفه، باید خدماتی خاص و منحصربه‌فرد را که کمتر کسی سراغ آن می‌رود را به مشتریان ارائه دهید، تا به‌راحتی تبدیل به یک برند معتبر شوید. خاص بودن و عرضه خدمات متفاوت به مشتریان، سبب می‌شود تا شما املاک خود را از بین رقبایتان در این حوزه، به بالاترین جای ممکن برسانید و نفر اول شوید.
اما دراین‌بین مهم‌ترین اتفاق این است که شعاری را که برای مجموعه خود انتخاب کنید، قابل‌اجرا باشد تا بتوانید از پس آن بربیایید. در غیر این صورت فقط اعتماد مشتری نسبت به شما سلب می‌شود و بس.

۴-. ایجادکردن حس مثبت در ذهن مشتری

ایجاد حس مثبت در ذهن دیگران، خصوصاً اگر مصرف‌کننده یا مشتری شما باشد. شک نکنید که در وهله اول به‌واسطه جلب رضایت و اعتماد، اتفاق می‌افتد. یعنی اگر مشتری به فعالیت‌ها و خدماتی که ارائه می‌دهد، حس خوبی داشته باشد، نه‌تنها در آن مدت خاص از خدمات شما بهره می‌برد، بلکه نتیجه این اعتماد، استفاده طولانی‌مدت، از خدماتی است که به آنها ارائه می‌دهد.

۵- لوگو

نوشته و شکل وقتی در کنار هم می‌آیند، قطعاً بهترین مکمل می‌شوند تا در ذهن شما جاودان شوند و شما برای پیشرفت و ماندگاری خود، به یک لوگو زیبا احتیاج دارید تا در کنار کلمات و جمله‌ای که به عرضه می‌کنید با یک‌شکل زیبا، آن را کامل کنید.

۶- بازخوردها را در نظر بگیریم

شاید شما نتوانید به تمام افراد دسترسی داشته باشیم، اما سعی کنید یک جامعه آماری در نزدیکی خود با سن، سطح تحصیلات و سلیقه‌های متفاوت را بیابید، و نظرات آنها را دررابطه‌ با شعاری که مد نظرتان است، دریافت کنید و مجموع نظرات مثبت و منفی آنها را در نظر بگیرید تا مطمئن شوید شعار املاک شما به‌خوبی درک می‌شود یا خیر.

جای هیچ‌گونه تردیدی وجود ندارد که اگر برای تمام مخاطبین خود احترام قائل شوید و شعارتان در نهایت صداقت و راستی باشد، نتیجه آن را در ثانیه به ثانیه فعالیت و تجارت خود می‌بینید چرا که اگر اصل هر چیز بر مبنای صداقت باشد، عاقبتِ آن هم بدون دردسر و پر ثمر است.

 

درصورتی‌ که نیاز به شعار تبلیغاتی برای املاک خود دارید و یا تصمیم دارید شعاری برای پرسنال برندینگ خود بسازید کافی است با جاویدو (رسانه تخصصی املاک) تماس بگیرید تا تیم تولید محتوای املاک جاویدو بهترین شعار تبلیغاتی را به شما پیشنهاد بدهد و همچنین از صدای گویندگان حرفه و صداپیشگان خوش صدا بهره‌مند شوید. 

شماره تماس     ۰۹۰۰۱۰۲۴۸۰۸


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/chakava/domains/javido.chakava.com/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/chakava/domains/javido.chakava.com/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/chakava/domains/javido.chakava.com/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107